ייעוץ זוגי במרכז

טלי עיני - מטפלת זוגית באיזור המרכז

טלי עיני הנה אשת מקצוע בתחום הייעוץ והטיפול הזוגי. טלי, נשואה ואם לשלושה ילדים, הינה מטפלת ויועצת עתירת ניסיון. באמתחתה הסמכה כיועצת זוגית ומשפחתית מוסמכת של מכון מעגלים, M.A בקרימינולוגיה של האוניברסיטה העברית, מנחת הורים מוסמכת של מכון אדלר וכמובן מנחה ומרצה סדנאות והשתלמויות.
 

מחפשים פתרון של ייעוץ זוגי במרכז?


טלי עיני הינה יועצת זוגית במרכז. במסגרת טיפוליה בזוגות שבו מוענק ייעוץ זוגי , נתקלת היא באנשים הבאים בברית הנישואין כשהם מאמינים כי אהבתם תנצח כל מהמורה ומכשול ובכך תשכון לנצח. עם הזמן זוגות רבים מדווחים על שגרה מייגעת ומשעממת, כשבהמשך מגיעים עימותים וקונפליקטים קשים שעלולים להביא לכדי פרידה. במסגרת טיפול זוגי במרכז ,המוענק על ידי טלי עיני , שמה לעצמה למטרה, ביחד עם בני הזוג, להיטיב עם הזוגיות שלהם - לקבל כלים להקשבה, יכולת ניהול דיאלוג נעים ונכון, ללמוד איך לנהל עימות וקונפליקט כשהוא מתרחש וכמובן החזרת ה"צבע" לחיי הזוגיות עם המון אהבה, תשוקה ועיניים בורקות של בני הזוג.

טיפול נוסף המוענק במסגרת טיפוליה של טלי עיני הוא ייעוץ אישי במרכז. לעיתים, במסע חיינו ניתן להגיע לתחושה של מבוי סתום, עתיד לא ברור ולוקה בערפל, פחד וחשש הגובר על העשייה. במפגשים אישיים ותומכים במסגרת ייעוץ אישי במרכז שמעניקה טלי עיני תיווצר עצירה והתבוננות תוך זיהוי הדפוסים והתבניות האישיות. זאת במטרה להרחיב את רפרטואר ההתנהגויות והמיומנויות לחשיבה אחרת - חיובית יותר, פרודוקטיבית יותר עד לכדי יצירת עשייה חדשה ומכאן שינויים חיוביים בקריירה ובחיים האישיים, מימוש השאיפות והיעדים, עם מלוא האנרגיות והשמחה כל זאת על ידי יצירת מציאות משמעותית, שינוי בחיים והעצמה אישית. אותו מטופל, במסגרת ייעוץ אישי במרכז של טלי עיני, לוקח בעצם חזרה את ההגה לידיו. חש בסופו של תהליך סיפוק רב ותחושה של חיים חדשים, מלאי משמעות והנאה.

נדבך נוספת שמעניקה טלי עיני הם סדנאות מודעות עצמית במרכז, הכוללות: קורס חווייתי לפיתוח כלים חדשים להתמודדות עם משימות החיים, החזרת ה"טעם" , השמחה, המשמעות והאהבה לחיים.
בנוסף לכך, מעבירה טלי עיני הרצאות וסדנאות לחברות. הסדנאות וההרצאות משמעותיות וחווייתיות העוסקות במבחר נושאים כמו, זוגיות וחיי נישואים, חינוך ילדים , אושר, פיתוח מנהלים וגיבוש צוותים דוגמאות -

לגעת באושר
הרצאה על מהות האושר, דרכים להשיגו הרצאה המבוססת על מחקרים אמפיריים, מתובלת בדוגמאות מחיי היום יום, סרטים נלווים ועטוף בהומור קליל. בין הנושאים בהרצאה יהיו: סוגי טיפוסים ואושר, מהות האושר, על עבודה, מערכות יחסים ואושר, דרכים להגברת האושר בחיי היום יום.
גיבושי צוותים במסגרת סדנאות חווייתיות ומשמעותיות
במסגרת גיבושים אלו יעמדו על מספר מטרות, ביניהן: מתן כלים למודעות אישית תוך הקניית מיומנויות תקשורת אפקטיבית, מתן כלים לעבודת צוות וניהול דיאלוג, חידוד חשיבות עבודת הצוות ויצירת מוטיבציה וכמובן חווית והנאה.

קורס פיתוח מנהלים
מדובר בקורס משמעותי וחוויתי המקנה כלים ניהוליים ומשמעותיים. מטרות הקורס הינן: גיבוש תפיסת תפקיד אחידה והבנת תפקיד המנהל על בוריו, מתן כלים למודעות אישית תוך הקניית מיומנויות, ניהול אפקטיבי ופיתוח צוות והעלאת תחושת השייכות והמחויבות זאת במסגרת ראייה מערכתית רחבה ובריאה
 

טופס פניה מהירה: